mobius

AKČNÍ NABÍDKY A SLEVY

Připravili jsme si pro Vás další akci na tisk fotografií! Všechny fotografie Vám vytiskneme s 5% slevou. Stačí připsat text "Akce 2018" v 1. kroku objednávky online tisku do kolonky "Velikost, typ papíru..."

Hlídač slev a akcí

Zadejte Váš e-mail a už Vám žádná sleva neuteče!

Reference

Se službami REDdesign jsem naprosto spokojen a určitě to není naposled co jsem je využil. Vyzdvihuji moderní, neotřelý vzhled výsledných produktů a také naprostou samostatnost autora. Výsledek byl vždy na první pokus výborný a nebylo třeba nic předělávat.

Vojtěch Pniok
Vojtěch Pniok, www.nalep-to.cz

Grafické studio REDdesing – Velice individuální a komunikativní přístup k zákazníkovi. Tisk a grafické zpracování všech mých zakázek, bylo rychlé a bez chyb. Vřele doporučuji všem, kteří ještě neměli možnost s REDdesing spolupracovat.

Patrik Balla, zákazník

Nechávali jsme si vytvořit svatební oznamení. Komunikace byla na jedničku a samotné oznámení je úžasné a rychlost dodání perfektní. Moc děkujeme.

Barbora Prokopová, zákazník

Zpětná vazba

Zpětná vazba je velice důležitá nejen pro rozhodnutí nových potencionálních klientů. Díky zpětné vazbě také můžeme vidět co klienti oceňují a co by zase naopak uvítali. Zda využijete naše služby záleží pouze na Vás, ale reference mluví za vše. Pokud jste byli spokojeni s realizací Vašeho díla, napište krátkou referenci pomocí formuláře uvedeného vedle, nebo ji zašlete na email info@reddesign.cz.

Grafické studio REDdesign  

Napište vlastní

Vaše jméno (vyžadováno)

Text reference