mobius

AKČNÍ NABÍDKY A SLEVY

Připravili jsme si pro Vás další akci na tisk fotografií! Všechny fotografie Vám vytiskneme s 5% slevou. Stačí připsat text "Akce 2018" v 1. kroku objednávky online tisku do kolonky "Velikost, typ papíru..."

Hlídač slev a akcí

Zadejte Váš e-mail a už Vám žádná sleva neuteče!


Reklamní plochy

Nabízíme Vám k pronájmu plochy pro umístění Vaší reklamy.
Vyberte si z naší nabídky reklamních ploch, které Vám pomůžou zviditelnit se. Nabízíme reklamní plochy v Moravskoslezském kraji za výhodné ceny.

Výroba reklamy

Vypracujeme Vám grafický návrh banneru, polepu či jiného produktu pro reklamní prezentaci. Mimo grafického návrhu Vám také zajistíme výrobu reklamních plachet, samolepek atd.

Instalace reklamy

Nabízíme nejen grafické služby, díky nám máte také možnost Vaši nově vyrobenou reklamu umístit přímo na reklamní plochu. Jednoduše si vyberte z naší nabídky reklamních ploch.

Volné reklamní plochy

Z naší nabídky si jistě vyberete...

Chcete si přivydělat?

Bydlíte u silnice, cyklostezky nebo trati a chcete zpeněžit prostor na Vašem plotě? Často jezdíte autem? Chcete příspěvek na benzín? Pronajmeme i Váš „reklamní prostor“ a můžete i Vy vydělávat reklamou. Nabízíme férové jednání a výhodné platební podmínky. Neváhejte nás kontaktovat, na spolupráci se jistě domluvíme.

Telefon : +420 776 011 815
Email : info@reddesign.cz

Neváhejte.